2013/2014

  •  12. Ročník Mezinárodní Interpretační Soutĕže ProBohemia w Ostravie – I nagroda dla Marty Schnury; nauczyciel: Magdalena Spytek-Stankiewicz
  • I Ogólnopolski Konkurs Zespołów Wokalnych w Poznaniu – I nagroda dla Magdy Miziołek i Katarzyny Poździał; nauczyciel: Magdalena Spytek-Stankiewicz
  • Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klas śpiewu solowego SM II st. w Olsztynie – I nagroda dla Katarzyny Poździał, III nagroda dla Szymona Szymika; nauczyciel: Joanna Wojnowska, wyróżnienie dla Artura Garbasa; nauczyciel: Marek Ziemniewicz; wyróżnienie za akompaniament dla Michała Goławskiego
  • IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz w Jaśle – I nagroda dla Justyny Liber; nauczyciel: Adam Zając
  • I Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I st.w Skierniewicach – I miejsce oraz wyróżnienie dla zespołu muzycznego; nauczyciele: Magdalena Ziółkowska i Katarzyna Gapińska
  • II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Hity na gitarze“ w Koszalinie – II miejsce dla kwartetu gitarowego w składzie: Wojciech Paprocki, Maria Rudol, Sabina Ruszkowska, Jan Wójcik; nauczyciel: Andrzej Tomala oraz wyróżnienie dla Sabiny Ruszkowskiej; nauczyciel: Damian Stroka
  • XIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. F. Platówny we Wrocławiu- II nagroda dla Szymona Szymika, III nagroda dla Magdy Miziołek, wyróżnienie dla Katarzyny Poździał i Katarzyny Krajcer; nauczyciele: Magdalena Spytek-Stankiewicz, Joanna Wojnowska, wyróżnienie za akompaniament dla Michała Goławskiego
  • VI Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „Młody Polski Wiolonczelista“ w Bochnii – III miejsce dla Radosława Garbiec; nauczyciel: Bogna Szwajger
  • V Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. B. Kostrzewskiej w Rzeszowie – wyróżnienie dla Magdy Miziołek; nauczyciel: Joanna Wojnowska oraz wyróżnienie dla Michała Goławskiego
  • X Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. K.i A. Szafranków w Rybniku – wyróżnienie dla Adama Załuczkowskiego; nauczyciel: Joanna Łagodzic
  • III Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy w Kielcach – wyróżnienie dla Justyny Liber; nauczyciel: Adam Zając
  • VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz w Kielcach – wyróżnienie dla Katarzyny Krajcer; nauczyciel: Magdalena Spytek-Stankiewicz
  • IX Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone fleciki“ w Rybniku – wyróżnienie dla Martyny Gruszczyńskiej; nauczyciel: Andrzej Staciwa
  • Makroregionalne Przesłuchania uczniów SM II st. we Wrocławiu – zakwalifikowani do ogólnopolskich przesłuchań: Michał Czok, Artur Garbas, Katarzyna Poździał, Szymon Szymik; wyróżnienia dla nauczycieli: prof Jana Ballarina, Marka Ziemniewicza, Joanny Wojnowskiej, Michała Goławskiego, Marty Żak
  • Makroregionalne Przesłuchania uczniów klasy fortepianu SM II st. w Opolu – Joanna Pazdur zakwalifikowała się do Ogólnopolskich Przesłuchań CEA; nauczyciel: Lesia Łeśko otrzymała wyróżnienie
  • Konkurs Polskiej Piosenki Patriotycznej w Gliwicach – I nagroda dla Michała Czoka; nauczyciel: prof Jan Ballarin
  • VI Turniej Młodych Akordeonistów w Oleśnicy – III miejsce dla Pawła Szady, wyróżnienie dla Piotra Bylicy i Maji Krzemień
  • X Edycja Konkursu „ Wiosna z Fortepianem“ w Sosnowcu – III miejsce dla Natalii Kanigowskiej; nauczyciel: Joanna Łagodzic oraz wyróżnienie dla Elżbiety Pisarek; nauczyciel: Katarzyna Kowalczyk
  • XXIII Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki“ pod honorowym patronatem jego eminencji Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza Metropolity Krakowskiego w Myślenicach – III nagroda dla Chóru Kameralnego PSM I i II st. w Gliwicach; nauczyciel Joanna Pudlik
  • VI Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów – III miejsce dla Radosława Garbca; nauczyciel: Bogna Szwajger
  • Przegląd Dętych Zespołów Kameralnych SM I i II st. w Bytomiu – wyróżnienie dla Kwintetu Dętego w składzie: Maja Grzegorek, Piotr Gieniusz, Tomasz Bieniek, Dariusz Banaś, Mateusz Klimas; nauczyciel: Kornel Wieczorek
  • V Przegląd Zespołów Rytmiki SM I st. Regionu Śląskiego w Katowicach – wyróżnienie dla Zespołu rytmiki; nauczyciele: Magdalena Ziółkowska i Katarzyna Gapinska
  • VI Międzyszkolny Konkurs wiedzy o życiu i twórczości kompozytorów J. Haydn w Jastrzębiu Zdroju – wyróżnienie dla Iwony Kostki; nauczyciel: Aleksandra Dudek
  • XV Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Muzyki Instrumentalnej w Rybniku Chwałowicach- wyróżnienie dla Justyny Liber
  • VII Podkarpackie Spotkania Pianistyczne w Krośnie – wyróżnienie dla Michała Jagody; nauczyciel: Joanna Łagodzic
  • III Głogowski Konkurs Trębaczy w Głogowie- wyróżnienie dla Marka Dreschera; nauczyciel: Artur Kulka
  • Przegląd Dętych Zespołów Kameralnych SM I i II st. w Bytomiu – wyróżnienie dla Kwintetu Dętego w składzie: Barbara Buksa, Dariusz Banaś, Janusz Jarzina, Piotr Gieniusz, Tomasz Bieniek; nauczyciel: Kornel Wieczorek
  • Drum Battle Rhythm Festival w Legnicy-wyróżnienie dla Kacpra Skolika; nauczyciel: Łukasz Grund
  • I Śląski Konkurs Wokalny w Katowicach – I nagroda w grupie I oraz wyróżnienie w grupie I dla Szymona Szymika; nauczyciel: Joanna Wojnowska; II nagroda w grupie II ex aequo dla Katarzyny Poździał; nauczyciel: Joanna Wojnowska; wyróżnienie w grupie I dla Natalii Jasińskiej; nauczyciel: Danuta Wiater